Sukcesy w konkursach sportowych

Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego i Zawody Międzypowiatowe w gimnastyce sportowej chłopców i dziewcząt.

24-25 maja 2012

Reprezentacja w składach:

Dziewcząt:

  1. Julia Przybyłowska
  2. Zuzanna Rogowiec
  3. Zuzanna Przygoda-Bąk
  4. Dagmara Czestkowska
  5. Alicja Szuba
  6. Karolina Chmielewska
  7. Wiktoria Kopacz
  8. Katarzyna Lipska
  9. Sylwia Błaszczak
  10. Maja Kochańska

Chłopców:

  1. Rafał Klik
  2. Kacper Karpik
  3. Gustaw Klyszcz
  4. Jakub Barkowski
  5. Krzysztof jabłoński
  6. Gabriel Skiba
  7. Piotr Romanik
  8. Daniel Ryszawy
  9. Mikołaj Różycki
  10. Łukasz Jabłoński
  11. Piotr Włodarczyk

Po raz pierwszy kolejny gimnastycy z naszej szkoły odnieśli duży sukces. Dziewczęta zajęły III miejsce w zawodach powiatowych, natomiast chłopcy zajmując II miejsce w zawodach powiatowych i II miejsce w zawodach międzypowiatowych wywalczyli awans do Finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy!!! B.Klik, K.Tulin

 

Sukcesy w wiodących dyscyplinach sportowych

Tenis stołowy

2007/2008

  1. I miejsce chłopców
  2. III miejsce dziewcząt w zawodach powiatowych
  3. IV miejsce chłopców w zawodach międzypowiatowych

2008/2009

  1. I miejsce w powiecie i III w zawodach międzypowiatowych (dziewczęta)

2009/2010

  1. I miejsce w powiecie i II w zawodach międzypowiatowych (dziewczęta)
  2. IV miejsce w powiecie (chłopcy)

Gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców

2007/2008

  1. II miejsce w zawodach powiatowych i IV miejsce w zawodach międzypowiatowych (dziewczęta)
  2. III miejsce w zawodach powiatowych i III miejsce w zawodach międzypowiatowych (chłopcy)

2008/2009

  1. III miejsce w powiecie iIII w zawodach międzypowiatowych (dziewczęta)
  2. IV miejsce w powiecie i IV w zawodach międzypowiatowych (chłopcy)

2009/2010

  1. I miejsce w rywalizacji gminnej
  2. III miejsce w powiecie i IV w zawodach międzypowiatowych (dziewczęta)
  3. III miejsce w powiecie i III w zawodach międzypowiatowych (chłopcy)

Biegi przełajowe

2008/2009

  1. III miejsce chłopców w Powiatowych Biegach Przełajowych (sztafeta)
  2. II miejsce (indywidualnie)

2009/2010

  1. II miejsce (indywidualnie)

Minipiłka nożna chłopców

2009/2010

  1. I miejsce w gminie
  2. III miejsce w powiecie

Minipiłka siatkowa dziewcząt

2009/2010

  1. I miejsce w gminie
  2. III miejsce w powiecie

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

2008/2009

  1. II miejsce w powiecie

2009/2010

  1. IV miejsce w powiecie

2009/2010

  1. I miejsce w gminnym współzawodnictwie sportowym