Uczestniczymy w programie MEN "Programowanie w szkole"

Przebudowa strony

Szanowni Państwo

 

W związku z przebudową strony internetowej szkoły

w dniach 07.01-21.01.2019 r. mogą nastąpić przerwy techniczne.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Podziękowanie

Kiermasze dla Rodaków z Białorusi

 

Pragniemy wszystkim donieść, że 30 listopada i 4 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się kiermasze słodkości i ozdób choinkowych. Dochód uzyskany ze sprzedaży ciast i elementów bożonarodzeniowego wystroju przeznaczymy dla dwóch polskich szkół w Lidzie i w Stołbcach na Białorusi. Do podziału mamy 1760zł! Połowę tej kwoty przekażemy naszym rodakom ze Stołbców w dniu spotkania, tj. 15 grudnia ( sobota) 2018 r. Przybędą do nas przed południem z dwugodzinną wizytą. Natomiast dary dla szkoły w Lidzie możemy dostarczyć za pośrednictwem Związku Łagierników AK w Warszawie.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

          

Jeśli chcesz przedłużyć Dzień Życzliwości, dołącz do nas! Klasa 6c wraz z wychowawczynią panią Ewą Żmijewską organizuje - od 20 listopada 2018 r. do 18 stycznia 2019 r. - akcję charytatywnądla uczniów z Polskiej Szkoły Społecznej im. Lecha Kaczyńskiego w Lidzie na Białorusi i z Ośrodka Nauczania Języka Polskiego w Stoł-bcach, działającym pod patronatem Związku Polaków na Białorusi.

            Uczniowie z ww. placówek marzą o: przyborach szkolnych, różnego rodzaju polskich słownikach, podręczni-kach (w dobrym stanie) do nauki języka polskiego, matematyki, fizyki, biologii, chemii i historii Polski. Przydałyby się również lektury szkolne oraz książki z kręgu literatury dla młodego czytelnika. Mile widziane są też zabawki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły chemii gospodarczej.

Nasza akcja niesie ze sobą przesłanie dobra i wymaga odpowiedniej organizacji. Swoją pomoc zadeklarowali już uczniowie klasa 7a i 7b wraz z wychowawcami, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło PCK, świetlica szkolna i Szkolne Koło Walontariatu.

Przyniesione rzeczy przekazujemy do następujących osób: p. Ewy Żmijewskiej, p. Elżbiety Borkowskiej, p. Anety Nasalskiej, p. Moniki Melnickiej - Bachańskiej, p. Moniki Słomkowskiej, p. Agnieszki Drwęckiej, p. Marty Oleksiak, p. Martyny Bochenek, Katarzyny Krokwińskiej. Zgromadzone dary magazynujemy w sali 41.

Zapraszamy do współpracy całą społeczność naszej szkoły!

Niespodzianka! W połowie grudnia w murach naszej szkoły będziemy gościć brać szkolną z Ośrodka Naucza-nia Języka Polskiego w Stołbcach na Białorusi.

 

 

Kółko filmowe

kółkofilmowe